Fotokoutek

Nejčastěji vyhledávaný klasický fotokoutek je ten, kdy vám profesionální fotograf s asistentkou řeknou, jak se máte tvářit, usmívat a kam se máte dívat. Využít můžete i rekvizity jako jsou klobouky, paruky, brýle a podobně. Poté dostanete vytisknutou fotku přímo z tiskárny.

Naše agentura ale spolupracuje také s originálním fotokoutkem Youbox.
Hlavní výhody jsou elektronická distribuce fotek (klient přijde, připojí se na wifi, poté v internetovém prohlížeči zadá webovou stránku a dostane se do galerie fotek – nalezne svou a pak už jednoduchým uložením stáhne fotku do galerie (stažení zákazníkovi nebere žádná data ani se nemusí připojovat na nějakou lokální síť).

Klíčování grafiky
Člověk se s touto 3D grafikou automaticky vidí na předním displeji a je schopný se nastavit do korespondující pozice. Například zákazník zvedne pravou ruku v pěst a najednou visí na liáně nad vodopádem.
Díky různým filtrům se můžete blýsknout s pražským Elvisem, ukázky naleznete na webu www.elvisfromprague.com.

Mobilní řešení
YB GO má vlastní bateriové řešení, tudíž je nezávislé na elektrické síti. Pracuje v kooperaci s profesionálním fotografem, který je bezdrátově napojený k zařízení a může se tak od zařízení také vzdalovat. Samotné zařízení je konstruováno na pohyb i ve ztíženém terénu. Samozřejmostí je okamžitý tisk a elektronická distribuce fotografií. Prostřednictvím našeho softwaru dokážeme ihned elektronicky distribuovat fotografie a zaručit, že každý má ihned fotografii ve svém mobilním zařízení, aniž by potřeboval mobilní data. V návaznosti na tuto funkci se umí YB GO účelně propojit s marketingovými koncepcemi, kampaněmi, online sítěmi a sběrem dat.

Při objednání jakéhokoli fotokoutku je Vám k dispozici:
Profesionální obsluha, proškolený personál, neomezený tisk fotografií v nejlepší kvalitě a grafický návrh dle vašeho zadání.

něco dalšího

Oživte svou párty

kapely

Živý Jukebox

show

Elvis from Prague

kouzelníci

Richard Nedvěd

ukázky tanců

Veronika Arichteva & Michal Necpál

moderátoři

Jakub Kohák

legendární párty

Pojďte do toho s námi

Proměňte vaši párty v nezapomenutelný zážitek a využijte služby agentury Živý Jukebox.
Máte přání? Řekněte nám představu a my ji splníme. Působíme v České republice i v zahraničí.

3 + 2 =

Adresa

Živý Jukebox s. r. o.
Petržílkova 22/2262
158 00 Praha 5 – Stodůlky

IČO: 03570690
DIČ: CZ03570690
Jsme plátci DPH

Sociální sítě

Kontakty

Tel.:+420 604 733 853
E-mail: rousar@zivyjukebox.cz